Contact
Tijdelijk Postadres
De Albatros 9
7701 RX Dedemsvaart
Tel. nr. 0523-638303
E-mail: info@kvavereest.nl
Clubgebouw "De Keet"
Boekweitstraat 2A
7701 VT Dedemsvaart
Tel. nr. 0523-616699
Sporthal "De Citadel"
Langewijk 118
7701 AH Dedemsvaart
Tel. nr. 0523-612665
Voor wedstrijdzaken bel met 0523-638303
Zoeken

Agenda

Geen evenementen

Kalender

December 2016
Z M D W D V Z
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mededeling kunstgras

Kunstgrasveld

Korfbalvereniging Avereest heeft GEEN rubber ingestrooid kunstgrasveld,

maar ZAND ingestrooid !!!!!

Deel
 

PROMOTIEFILM GEMAAKT DOOR WESLY ESTER

Gesponsorde advertenties 2015
totaal website cisca.jpg
LINK naar digitale sponsors

Peter Deen Makelaardij=peterdeen.nl

Loonbedrijf v.d. Peppel = www.loonbedrijfvandepeppel.nl

Timmerbedrijf Bos = www.timmerbedrijfbos.nl

GSN Nuvelstijn = geen website

Peter Brinkhuis = www.juwelierbrinkhuis.nl

Kapsalon Tiny & Marcel = geen website

Kas Verzekeringen = www.kasverzekeringen.nl/overkas.php?id=31&p=14

Van Brug Software = www.vanbrug.nl

La Coupe = www.lacoupe-kapsalon.nl

Solar1 = www.solar1.nl

Augie Attractieverhuur = www.augie.nl

Dataplaza = www.dataplaza.nl

Multi Media = www.multimedia-shop.nl

Oosterom Mode = www.oosterommode.nl

Prinsport ommen=www.prinssport.nl